RUSTYKALNY ŚLUB W MŁYNIE KOWALEWKO

Niezwykłe miejsce

Zaledwie trzydzieści kilometrów od Poznania, niemal w samym sercu Wielkopolski jest pewne wyjątkowe miejsce. Młyn Kowalewko to bardzo klimatyczny stary młyn z czerwonej cegły otoczony polami i lasami. Czas płynie tu wolniej i nic nie przeszkadza w celebracji miłości. Takie okoliczności wybrali na swój wymarzony ślub Wiktoria i Kuba.

Rustykalne dekoracje

Klimat miejsca podkreślały rustykalne dekoracje od Gipsówki i sznurka. Wszystkie elementy zostały wykonane własnoręcznie tak aby jak najlepiej nawiązywać do sielskiej stylistyki. Wiktoria i Kuba z przyjaciółmi zadbali o najdrobniejsze szczegóły. Zaproszenia i winietki zostały wydrukowane na ekologicznym papierze a na stołach stanęły aranżacje z drobnej gipsówki i drewna. Wszystko uzupełniały delikatne kwiatowe kompozycje i drewniane drogowskazy. Odetchnijcie głęboko sielską zielenią, wsłuchajcie się w szum zboża… Oto rustykalne wesele Wiktorii i Kuby!

Publikacja

Nasze zdjęcia z plenerowego ślubu w Młynie Kowalewko zostały opublikowane w kilku prestiżowych serwisach ślubnych. Reportaż możecie znaleźć między innymi w inspiracjach Ślub Na Głowie oraz w magazynie ZankYou.

PREV NEXT