Razem

Razem tworzymy naprawdę zgrany zespół. Po wielu latach wiemy, że wspólnie możemy góry przenosić! Trzymając się za ręce podróżujemy przez świat, pracujemy, kochamy, słuchamy, patrzymy i podziwiamy… PhotoDuet to synergia. To dwie osobowości i dwa punkty spojrzenia, które pozwalają nam tworzyć unikalne fotograficzne opowieści. Fotografia jest więc miejscem gdzie spotykają się nasze charaktery i dają możliwość artystycznego spełnienia.

Jesteśmy estetami i kochamy wszystko co piękne. Każdy dzień zaczynamy od aromatycznej kawy i potężnej dawki ulubionej muzyki. Uwielbiamy dobre jedzenie, zaskakujące przygody, jazdę na rowerze, spontaniczne spotkania z przyjaciółmi, poznawanie nowych, intrygujących ludzi oraz dalekie podróże.

Nasze odmienne charaktery i pasje łączą się w miłości do fotografii. Chęć patrzenia, przeżywania i poznawania świata wszystkimi zmysłami to energia, która napędza nas do działania. Obserwujemy więc i zapisujemy dla kolejnych pokoleń te małe gesty, spojrzenia i uśmiechy, które składają się na niezwykłą opowieść o miłości… Waszej miłości!

najnowsze zdjęcia

NA NASZYM INSTAGRAMIE

OBSERWUJ NAS