MGLISTY ŚLUB W GÓRACH

PIĘKNY ŚLUB W PAŁACU KRZEŚLICE

Ślub Alicji i Pawła odbył się w malutkim drewnianym kościele w Kiszkowie. Następnie Młodzi otoczeni rodziną i przyjaciółmi świętowali w niezwykłym pałacu w Krześlicach. Wyjątkowym momentem był przejazd z kościoła do miejsca wesela, gdy to samochód pary Młodej – Volkswagen „Garbus” – prowadził orszak motorów bliskich im osób.

ROMANTYCZNY PLENER W MGLISTYCH KARKONOSZACH

Kilka dni po ślubie wybraliśmy się z Alicją i Pawłem w okolice Szklarskiej Poręby. Na miejscu zatrzymaliśmy się w klimatycznym pensjonacie Weranda, który serdecznie Wam polecamy jeśli szukacie noclegu w Karkonoszach. Alicja i Paweł marzyli o zdjęciach o wschodzie słońca, jednak gdy wstaliśmy rano, okazało się że nic z tego! Pogoda zaplanowała dla nas zupełnie inną aurę, jak się okazało równie romantyczną. O pięknych widokach na panoramę Karkonoszy mogliśmy zapomnieć, jednak mgła o poranku to równie malownicza sceneria. Po udanych zdjęciach, za namową Alicji, postanowiliśmy odwiedzić jeszcze zamek Książ i tamtejszą stadninę. Mieliśmy niesamowite szczęście, ponieważ spotkaliśmy wolno biegające stado, które niezwykle przyjaźnie nas potraktowało. Alicja jest miłośniczką koni i czuła się wśród nich niezwykle swobodnie, co zaowocowało pięknymi, klimatycznymi zdjęciami.

Suknia Panny Młodej: JuliaRosa
Makijaż: Daria Turkot
Fryzura: Magdalena Polak, Ekstraktt
Bukiet i butonierki: Kwiaciarnia Leśna
Garnitur Pana Młodego: Hugo Boss
Dodatki Pana Młodego: DecoLove
Zespół: It’s Freak
Dom na wzniesieniu: Werandra

Historia ślubna Alicji i Pawła została opublikowana na blogu ślubnym w międzynarodowym portalu ślubnym Junebug Weddings.

NEXT